Candidate Registration
Employer registration
Forgot password

Vacancy has expired

Show me jobs like this one
Company:  Amazon
Industry:  Internet / E-Commerce
Retail / Merchandising
Country:  Czech Republic
State/Province:  Any
City:  Kojetin
04/18/2024 09:16 AM
DESCRIPTION

Stručný popis
Provozní oddělení je středobodem všeho, co Amazon dělá, a automatizace je jedním ze způsobů, jak optimalizovat naše procesy. Jako technik/technička automatizace se budete starat o to, aby naše automatizované systémy fungovaly co nejlépe a naši zákazníci dostávali své objednávky včas. Budete se zabývat komplexním zkoumáním dat od řídicích systémů až po jednotlivé senzory a na základě svých zjištění budete maximalizovat dostupnost zařízení na pracovištích. Tato role vás staví do čela nově vznikajících technologií společnosti Amazon, které řeší složité problémy v oblasti produktivity.

Key job responsibilities
Klíčové pracovní povinnosti

- Sledovat a odstraňovat problémy s klíčovými systémy.
- Spolupracovat se sítí EU Controls při sledování metrik zařízení pro manipulaci s materiálem (MHE).
- Zajišťovat interním zúčastněným stranám vizualizace dat týkající se řešení problémů.
- Nést zodpovědnost za neustálé zlepšování projektů prováděných sítí EU Controls nebo se na nich aktivně podílet.
- Spolupracovat s různými odděleními na zajištění správné dokumentace všech systémů a udržování přesných záložních knihoven.
- Spolupracovat s kolegy z celého světa při instalaci nových zařízení a jejich uvádění do provozu.
- Podle potřeby podporovat další pracoviště v síti EU Controls.
- Interpretovat mechanické a elektrické nákresy a vypracovávat strategie zlepšování pro kódy v souladu s normou IEC 61131-3.

A day in the life
Náplň pracovního dne
Budete expertem na pracovišti v oblasti zajišťování bezproblémového chodu klíčových automatizovaných systémů. Budete pracovat s našimi automatizačními stroji, od dopravníků po třídicí systémy, a starat se o jejich efektivní fungování. Pokud se něco nepodaří nebo to lze udělat lépe, ujmete se vedení při hledání a realizaci řešení.
O své odborné znalosti se zároveň budete dělit se svými blízkými kolegy. Budete dbát na to, aby váš tým technických pracovníků nezaostával v oblasti odstraňování problémů na zařízeních a pravidelně absolvoval školení o řízení preventivní údržby, a mohl tak udržovat naše automatizační systémy v řádném stavu.

About the team
Distribuční centrum pro obsluhu zákazníků (Customer Fulfilment - CF) je místem, kde to pro společnost Amazon všechno začalo. Ze skromného týmu knihkupců se CF rozrostlo do podoby sofistikovaného globálního týmu, který vyřizuje více než 1,5 milionu objednávek denně. Tento tým je základem našeho podnikání a díky jeho úsilí soustavně rozšiřujeme naši činnost do nových regionů a nabízíme nové druhy služeb. S pomocí nových technologií neustále hledáme způsoby, jak nabízet rozsáhlejší a lepší sortiment dodávaný rychle a za přijatelnou cenu.
Členové týmu CF jsou prvním článkem řetězce a zajišťují, aby zákazníci dostávali své zboží rychlostí, která nás proslavila. Pracujeme v dynamických distribučních centrech, která jsou nezbytnou součástí provozní sítě Amazonu. Naše centra jsou někdy označována jako "první míle", protože právě zde začíná většina zásilek Amazonu svou cestu. Pomáháme spravovat dynamické zásoby a usnadňujeme rychlé doručování v kteroukoli denní i noční dobu.
Práce v našich distribučních centrech je různorodá, takže se zde najde spousta příležitostí pro každého, bez ohledu na stupeň znalostí, zkušeností či kvalifikace. Někteří pracují přímo s produkty, zatímco jiní provádějí analýzy dat, které pomáhají všem v rámci společnosti přijímat informovaná rozhodnutí.

We are open to hiring candidates to work out of one of the following locations:

Kojetin, CZE

BASIC QUALIFICATIONS

Základní kvalifikace
Kvalifikace technika.
- Odpovídající zkušenosti s automatizací řízenou PLC a diagnostikou problémů v kontinuálním procesu nebo ve výrobním prostředí.
- Odpovídající zkušenosti s podporou různých dopravníků a třídicích systémů.
- Odpovídající zkušenosti s vizualizací manipulace s materiálem, toku a kapacity a s monitorováním.
- Zkušenosti s alespoň jedním z následujících nástrojů:
- Microsoft Office, nástroje pro řízení projektů a EPLAN,
- programování v jazyce Ladder Logic a strukturované programování PLC společností Siemens, Allen-Brady nebo Codesys,
- Ignition SCADA nebo podobná platforma a rozhraní člověk-stroj (HMI),
- EthernetIP, Profinet, Profibus a AS-i nebo jiné sběrnicové sítě,
- VFD, bezpečnostní brány a vstupní/výstupní zařízení.
- Pokročilá znalost angličtiny a češtiny v ústním i písemném projevu.

PREFERRED QUALIFICATIONS

Doplňující kvalifikace
Doplňující kvalifikace nejsou podmínkou toho, abyste se mohli ucházet o pracovní pozici ve společnosti Amazon. Pokud splňujete všechny výše uvedené základní kvalifikace, budeme rádi, když se nám ozvete.

- Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru informatiky, elektrotechniky, průmyslové elektroniky nebo v jiném technickém oboru.
- Zkušenosti s prací v rámci norem ISO 13849 a ISO 62061.
- Zkušenosti s prací v prostředí s více pracovišti.
- Zkušenosti s řízením projektů v různých rámcích, jako je Agile a Waterfall.
- Zkušenosti s metodami Six Sigma, analýzou dat nebo zlepšováním procesů.

Amazon is an equal opportunities employer. We believe passionately that employing a diverse workforce is central to our success. We make recruiting decisions based on your experience and skills. We value your passion to discover, invent, simplify and build. Protecting your privacy and the security of your data is a longstanding top priority for Amazon. Please consult our Privacy Notice (https://www.amazon.jobs/en/privacy_page) to know more about how we collect, use and transfer the personal data of our candidates.